Get Adobe Flash player
Drukuj

Wytrawne
Sortuj według:

Vitulia Joven

Czerwone, wytrawne wino pochodzące z Ribera del Duero (Hiszpania) i wytworzone ze szczepu Tinto del Pais (Tempranillo). Jest winem młodym, nie-beczkowanym. Urzeka przyjemną owocowością i zrównoważoną taniną.
[Szczegóły produktu...]

32.00 zł


Ntisu Rosso

Regionalne wino czerwone wytrawne z Sycylii.
[Szczegóły produktu...]

35.00 złThummerer Bertram Egri Cuvee

Wytrawne zestawienie czerwonych szczepów z węgierskiego regionu Eger.
[Szczegóły produktu...]

35.00 zł


Lausu Rosso

Czerwone wytrawne wino z Sycylii. Wyprodukowane ze szczepu Nero d'Avola.
[Szczegóły produktu...]

42.00 złVitulia Roble

Czerwone, wytrawne wino pochodzące z Ribera del Duero (Hiszpania) i wytworzone z Tinto del Pais (Tempranillo). Dojrzewało 11 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. W smaku pełne, z wyraźnymi taninami.
[Szczegóły produktu...]

42.50 zł


Costantino Nero d'Avola

Jakościowe wino czerwone wytrawne z zachodniej Sycylii. Wytworzone z lokalnego szczepu Nero d'Avola.
[Szczegóły produktu...]

55.00 złCostantino Syrah

Jakościowe wino czerwone wytrawne z zachodniej Sycylii. Wytworzone ze szczepu Syrah.
[Szczegóły produktu...]

55.00 zł


Treehouse Cabernet/Merlot

Wino czerwone, wytrawne, pochodzące z Pemberton w Zachodniej Australii. Jest wytworzone jak klasyczne Bordeaux - ze szczepów Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot i Cabernet Franc. Leżakowało 20 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Urzeka aromatami
[Szczegóły produktu...]

59.00 złTreehouse Shiraz

Czerwone, wytrawne wino o przyjemnym aromacie dojrzałych jagód. W smaku ziemiste i inspirujące nutami przypraw. Dzięki leżakowaniu we francuskim dębie przez okres 18 miesięcy taniny w tym winie są wręcz aksamitne.
[Szczegóły produktu...]

59.00 zł


Vitulia Crianza

Czerwone, wytrawne wino pochodzące z Ribera del Duero (Hiszpania) i wytworzone ze szczepu Tinto del Pais (Tempranillo) z domieszką Merlota (2%). Dojrzewało w beczkach z dębu francuskiego przez okres 14 miesięcy.
[Szczegóły produktu...]

73.00 złVitulia Reserva

Czerwone, wytrawne wino pochodzące z regionu Ribera del Duero (Hiszpania) i wytworzone ze szczepu Tinto del Pais (Tempranillo) z domieszką Merlota (2%). Dojrzewało 24 miesiące w beczkach z dębu francuskiego (70%) i amerykańskiego (30%).
[Szczegóły produktu...]

92.00 zł


Salitage Pinot Noir

Klasyczny przykład wielkiego szczepu - Pinot Noir, który jest kwintesencją owocowości i łagodnego smaku. Jest to wino dla wszystkich koneserów eleganckich i jedwabistych win czerwonych.
[Szczegóły produktu...]

93.00 złHacienda Vitulia Author

Czerwone, wytrawne wino autorskie Bodegas Vitulia z Ribery del Duero (Hiszpania). Wytworzone ze szczepu Tinto del Pais (Tempranillo) z domieszką Merlota (2%). Dojrzewało 24 miesiące w beczkach z dębu francuskiego.
[Szczegóły produktu...]

129.00 zł


Las Lomas Grand Reserve Carignan

Wyśmienite czerwone, wytrawne wino o bardzo intensywnej czerwonej barwie. W aromacie mocno owocowe, ale jednocześnie bardzo eleganckie i wyważone. W smaku wyczuwalne jeżyny i dojrzałe czereśnie dopełnione aksamitnymi taninami i długim finiszem.
[Szczegóły produktu...]

129.00 złSalitage Pemberton Cabernet Blend

Potężny przedstawiciel australijskiego kunsztu wina. Wino o głębokiej karmazynowej barwie. W aromacie wyraźnie wyczuwalne morwy, porzeczki, fiołki oraz delikatne nuty pieprzowe. W smaku doskonale zrównoważone
[Szczegóły produktu...]

149.00 zł  • «« Start
  • « Poprzednia
  • 1
  • Następna »
  • Koniec »»


Wyświetl #  
Wyniki 1 - 15 z 15